AMOK, PODOBNIE JAK KAPITAN PLANETA, POWSTAŁ Z POŁĄCZENIA MOCY KILKU ŻYWIOŁÓW: SPOKOJU, SIŁY, AMBICJI I ROCK&ROLLA. TAKA MIESZANKA RÓŻNYCH CHARAKTERÓW TO GWARANTOWANY ZASTRZYK ENERGII. ZNAMY SWOJE MOCNE STRONY I CHĘTNIE DZIELIMY SIĘ NASZĄ WIEDZĄ, DOŚWIADCZENIEM I DOBRYM HUMOREM.
Rozwin

 

  

 

 

Hanka
Rozwin

Uprawia narciarstwo zjazdowe od ponad 20 lat, udowadniając, że na stoku można poruszać się szybko, bezpiecznie i z gracją. Jest fanką techniki. Tyczki czy rekreacja? Nieważne, z nią każdy zakręt to przyjemność z jazdy. Instruktor narciarstwa i świetny animator prowadzący zajęcia również z najmłodszymi.

Mateusz
Rozwin

Instruktor wspinaczki. Swoją pasją i doświadczeniem dzieli się z innymi, krok po kroku wprowadzając 

w arkana bezpiecznego poruszania się w skałach. Na sekcjach łączy technikę z podbudową fizyczną zdając sobie sprawę, że wspinanie jest wypadkową tych dwóch elementów.

Marta
Rozwin

Jedna z czołowych zawodniczek śląskiej sceny wspinaczkowej. Instruktor wspinaczki i narciarstwa. 

Trener prowadzący zajęcia przede wszystkim z dziećmi. Ma wypracowane własne modele treningowe, nastawione pod starty w zawodach i konsekwenty, stały rozwój. 

Karol
Rozwin


Zafascynowany pionowym światem i trudnymi problemami niezależnie od pory roku. Wspinacz górski i sportowy, bezkompromisowy narciarz. Jest instruktorem narciarstwa, wspinaczki oraz trenerem personalnym - zajęcia z nim to 3 wiadra wylanego potu i szybkie efekty.

Kasia
Rozwin

Specjalistka od grafiki i oprawy technicznej. AMOKOWE logo, nalepki itp.  to jej dzieła. Na co dzień architekt wnętrz ( klik ). Fanka wszystkiego co ładne lub pochodzi z USA. 

Porto
Rozwin

Patyk i piłka to jego prawdziwe namiętności. W sprincie zostawia w tyle każdego Jamajczyka, nawet w sportowej bryce. Świetnie sie wspina, choć tak naprawdę ma pasterskie korzenie.

Mały
Rozwin

Niczym kudłaty diabeł wyskakuje z zarośli wyjąc i poszczekując. Lubi eksplorować bagna i kałuże, gardzi fryzjerami. Ma za to piękną barwę głosu, którą zwykle popisuje się w grupie.

facebook